1 2 3 4 5

דבר ידוע הוא שבכל מכשיר מעת לעת יכולות להתרחש תקלות, כך למשל לכסא או שולחן יכולה ליפול הרגל, תמונה יכולה ליפול מהקיר ועוד רבים. במרבית המקרים ניתן לתקן את המכשיים באופן עצמאי אך כשמדובר בתקלה במערכת החשמל מומלץ שלא להתעסק. מערכות חשמל הן מערכות מורכבות המצריכות ידע מקצועי וניסיון בכל הנוגע לתיקון תקלות.

באם אתה מתגורר בדירה ולפתע הופיע קצר במערכת החשמל והחשמל כבה בכל הדירה, הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות הוא לנסות להרים את המתג ולכבות את המכשיר שככל הנראה גורם לקצר, חשוב איזה מכשיר הפעלת ברגע שהקצר התרחש, הוצא את המכשיר מהשקע ונסה להרים את המתג, באם הרמת המתג והוצאת המכשיר לא סידרה את התקלה והחושך בבית ממשיך לשרור, עלייך להזמין אדם מקצועי ומנוסה בפתרון בעיות של לוחות חשמל ומערכות חשמל מתקדמות.

אדם מקצועי שמתעסק בתיקון לוחות חשמל הוא לרוב חשמלאי מוסמך שעבר הכשרה וצבר ניסיון וידע עם השנים בתיקון תקלות מסוגים שונים.

כיצד בוחרים חשמלאי מוסמך.

לפנייך מספר טיפים והצעות לבחירת חשמלי מוסמך בתיקון לוחות חשמל בבניינים, דירות ועסקים

הצעות מחברים - בדומה לכל בעל מקצוע גם כשמדובר בחשמלאי, הדרך הטובה ביותר להשיג מספר טלפון של חשמלאי מוסמך היא לפנות לחברים ולקבל מהם המלצות והצעות עם מספרי טלפון של חשמלאים מוסמכים.

חיפוש באינטרנט - דרך נוספת להשגת מספר טלפון של חשמלאי הפועל באזור מגוריכם או בקרבת מקום ללוח החשמל התקול הינה דרך האינטרנט, היכנסו לרשת האינטרנט , הקלידו במנוע החיפוש בו אתם משתמשים את שם התקלה, שם המקצוע- חשמלאי, הוסיפו גם את שם העיר בה אתם נמצאים ובתוצאות החיפוש יעלו לפניכם מספר חשמלאים מוסמכים המתעסקים בטיפול בבעיות ותקלות במערכות חשמל מתקדמות יותר ופחות.

פתחו את לוח החשמל - מרבית לוחות החשמל שנבנו והותקנו בעשור האחרון נמצאים בתוך ארון, או קופסא עם דלת המגנה עליהם, מבט קצר על דלת הארון יכול לחשוף אתכם לפתק קטן שהוטמן שם או הודבק על ידי החשמלאי האחרון שביקר במקום. קחו בחשבון שעם מדובר בחשמלאי שכבר ביצע עבודות תחזוקה במקום מאוד ייתכן שכדאי להזמין אותו ולא לבחור בחשמלאי חדש ולא מוכר.