1 2 3 4 5
קישורים מומלצים: מקלחונים אורטיקריה

שלום חברים ,נזילת המים זה מהדברים הכי חמורים, אבל תאמינו לי שחשוב לטפל במקרה הזה מהר מבלי לחקות,צריך לטפל בזה מהר לפני שזה יהיה חמור מידי.

דבר ראשון שצריך לעשות בדיקת איתור נזילה של המים כל תקופה, הכול כדי למנוע נזילות בעתיד,הבדיקות של כל תקופה נועדו והם יכולות לאתר את כל היושן בכל צינורות הביוב והצנרת,שעם הזמן זה יגרום להרבה נזילות בבית.

הרבה מאיתנו לא עושים את הבדיקות של הנזילות לעיתים קרובות , אנחנו עושים אותם דווקא לעיתים רחוקות מאוד,בגלל זה אנחנו פתאום מוצאים את עצמנו אחרי איתור של נזילה שהיא גם די חמורה ואז פשוט זה יעלה לנו הרבה כסף, הכול בשביל לתקן את זה ופשוט להחזיר את הבית שלנו למצב הקודם.

איתור נזילה בצנרת הוא לא דבר שהוא כל כך קשה לבעל המקצוע שמגיע מהתחום,הרי יש לו את הידע ואת הכלים כדי לעשות את כל העבודה הדרושה. אנחנו בשנות האלפיים ויש הרבה חידושים שהאינסטלאטורים פשוט יוכלו לאתר את כל הנזילות ולבדוק הכול מבלי לטפס או לשבור דברים ואפילו להתכופף, בקיצור עבודה שהיא לא קשה מידי,כיום אין סיבה שלא להזמין בעל מקצוע,איזה אינסטלאטור שיעשה בדיקה פעם בכמה ימים שיעשה לנו בדיקות כלליות.

למשל כשאתם מזהים איזו נזילה, אתם צריכים לקרוא לאיש מקצוע שמתמחה ב תיקון נזילות. במקרה שיש גשם למשל סתם כדוגמא,קודם כל גשם זה ברכה שתדעו,אבל חשוב מאוד שהגשם יטפטף מחוץ לבית ולא יטפטף אצלכם בסלון, באסה לקבל טפטופים כאלה על המפה בשולחן.

כששמים לב שיש איזו רטיבות על התקרה או במרפסת או בחלון שנימצא על הקיר בבית, אתם חייבים להבין ולדעת שיש כשל באיטום הקיר או התקרה בבית או במרפסת אפילו.

יש כל הזמן שאלה שעולה כמו מאיפה מגיע הרטיבות המעצבנת הזאת,יש גורמים לגבי זה , למשל שהם נעשים על ידי חדירת מי גשמים בתוך מערכת האיטום,צריך לבדוק איתורי נזילות בצנרת , זה קשה לטפל בבעיה זאת בעצמכם, צריך ליצור קשר עם איש מקצוע המתאים לטפל בבעיה ,אתם תקראו לאינסטלאטור בבעיות אינסטלציה,או איש האיטום שיבוא ויבדוק בעיות של חדירות מי גשמים בבית.כל הזמן שואלים אותי איך לזהות את הבעיה עצמה לבד ואיך תוכלו בעצם לטפל באותה בעיה עצמה.